Перейти до основного вмісту

Проєктна група Української бібліотечної асоціації

  

         ВГО Українська бібліотечна асоціація ініціює створення проєктної групи для розробки та впровадження нових проєктів у діяльність українських бібліотек (детальніше про проєкт).
            Основні завдання проєктної групи Асоціації:
     проводити постійний моніторинг грантів та конкурсів, у яких може взяти участь ВГО Українська бібліотечна асоціація;
- розробляти ідеї нових проєктів, формулювати концепцію проєкту;
   спільно з керівництвом Асоціації формувати проєктну заявку під відібрані гранти;
  брати активну участь у реалізації та підтримці проєктів ВГО Українська бібліотечна асоціація.
     Якщо Ви є дійсним членом Всеукраїнської громадської організації «Українська біблотечна асоціація», маєте цікаві ідеї та проєкти, креативні та наполегливі, - ця можливість саме для Вас. Заявки на участь у групі надсилайте за формою до 20 лютого 2022 року.
        Як учасник проєктної групи, отримаєте участь у цікавих проєктах, підвищення компетентності у проєктній діяльності, досвід, який можна вказати в своєму резюме, залучення бібліотеки, у якій працюєте, до розроблених проєктів.
       Кількість учасників, котрих буде відібрано до проєктної групи ‒ не більше 5 членів Асоціації, поспішайте отримати свій виграшний білет.

Коментарі

Популярні публікації

#КРЕАТИВНІФОРМИ

Як і обіцяли, продовжуємо нашу щотижневу рубрику #креативніформи в бібліотечній роботі. Сьогодні поговоримо про книжкові виставки та їх оформлення . Здається, книжкова виставка – це класика і консерватизм і нічого цікавого придумати з нею не можливо, окрім як виставити на полиці об ’ єднавши за певною тематикою. А от і ні. Книжкова виставка – це форма роботи з необмеженим полем реалізації креативного, творчого бачення бібліотекаря. Види книжкових виставок та їх тематика може бути сама різна (детальніше можете почитати за посиланням ), а способів оформлення не так багато – традиційні, віртуальні, у формі інсталяцій, флетлей, айстопери, вітринні, озвучені або музичні. Підемо по порядку? Традиційні книжкові виставки – це вічна класика. При оформленні виставок потрібно брати до уваги її зміст. Не завжди доречно оформлювати її якимось креативним чином, якщо за своїм видом і змістом вона офіційного характеру, наприклад. Віртуальні книжкові виставки вже стали традиційною формою робот

Увага! ЕСМаР відкрито!

Шановні колеги!  Повідомляємо Вам, що відкрито «звітний період 2022» у електронній системі моніторингу базової мережі публічних бібліотек України (ЕСМаР). Посилання для входу на сервіс https://ecmap.nlu.org.ua . *ЕСМаР створено для збору, зберігання та обробки даних, які надаються публічними бібліотеками України за визначеним переліком показників. Радимо звернути увагу на розділ «Електронні ресурси» , в якому додано два нових показника: -          Кількість публікацій у блоґах, одиниць -          Періодичність оновлення інформації на сторінках у соціальних мережах: випадаючий список: -          не рідше 2 разів на тиждень -          менше 2 разів на тиждень Нагадуємо, що на сервісі ЕСМаР наявний електронний варіант посібника «ECMaP: користування сервісом» та відео версія посібника Також відео версія із користування сервісом ЕСМаР розміщено на YouTube каналі Bibliomist Ukraine .