Перейти до основного вмісту

Бібліотечна журналістика

Харківське обласне відділення УБА знову запрошує бібліотекарів і вчителів навчатись журналістиці, але на цей раз вже дистанційно.


На дистанційному курсі "Журналістика в школі/Журналістика в бібліотеці: базові навички!" ви навчитесь бути універсальним журналістом, працювати в конвергентній редакції і соцмережах, верстати газету, створювати подкасти, відслідковувати тренди сучасної журналістики.
Для кого цей курс? Якщо ви хочете оволодіти навичками сучасної журналістики та вміти презентувати та просувати свою установу чи свою роботу офлайн та онлайн, навчитись працювати з мобільними, кросплатформними сервісами, створювати подкасти, підвищити рівень довіри суспільства до своєї установи та привернути увагу - тоді цей курс для вас.
Курс триватиме з 1 по 12 червня 2020 р. По закінченню всі учасники отримують сертифікати із зазначенням зароблених балів. Вартість навчання 400/300 грн.
Реєстрація триває до 31 травня. Для цього потрібно заповнити заявку (обрати «Журналістика в школі/Журналістика в бібліотеці: базові навички»), оформити договір та сплатити вартість навчання - готово, ви студент курсу, майбутній журналіст.
Ви будете мати доступ до записів та вебінарів і можливість слухати та переглядати їх у зручний час. Презентації та додаткові матеріали залишаться у вас назавжди. Вас чекає живе спілкування, обмін думками зі спікерами та учасниками курсу. Обов'язково будуть домашні завдання, щоб закріпити знання напрактиці.
Учасники які будуть мати найкращі результати отримають призи від корпорації «Ранок».

Більше інформації про курс (тематичний план, спікери) читайте тут.

Хто вже був учасником Школи бібліотечної журналістики, - діліться своїми враженнями в коментарях.

Коментарі

Популярні публікації

#КРЕАТИВНІФОРМИ

Як і обіцяли, продовжуємо нашу щотижневу рубрику #креативніформи в бібліотечній роботі. Сьогодні поговоримо про книжкові виставки та їх оформлення . Здається, книжкова виставка – це класика і консерватизм і нічого цікавого придумати з нею не можливо, окрім як виставити на полиці об ’ єднавши за певною тематикою. А от і ні. Книжкова виставка – це форма роботи з необмеженим полем реалізації креативного, творчого бачення бібліотекаря. Види книжкових виставок та їх тематика може бути сама різна (детальніше можете почитати за посиланням ), а способів оформлення не так багато – традиційні, віртуальні, у формі інсталяцій, флетлей, айстопери, вітринні, озвучені або музичні. Підемо по порядку? Традиційні книжкові виставки – це вічна класика. При оформленні виставок потрібно брати до уваги її зміст. Не завжди доречно оформлювати її якимось креативним чином, якщо за своїм видом і змістом вона офіційного характеру, наприклад. Віртуальні книжкові виставки вже стали традиційною формою робот

Рекламні послуги Хабу цифрової освіти, підготовлені координаторами

Під час онлайнового тренінгу координаторів Хабів цифрової освіти, учасниками підготовлено інформаційні матеріали про послуги, які були виконані під час практичного заняття з використання сервісу Canva