Перейти до основного вмісту

«Бібліотека + громада: разом до успіху!»

Немає опису світлини.
Прес-клуби бібліотек проєкту ПУЛЬС/IREX запрошують бібліотекарів ОТГ взяти участь у Всеукраїнському конкурсі «Бібліотека + громада: разом до успіху!» і розповісти власну історію успіху, яка пов’язана із співпрацею бібліотеки з мешканцями громади, громадськими активістами чи спілками, ЗМІ, органами місцевого самоврядування. В розповіді учасники мають приділити найбільшу увагу тому, як співпраця сприяла розвитку та добробуту громади.

За найкращими історіями буде розроблено професійний медіарепортаж, а автори – переможці конкурсу будуть запрошені на фінальний захід проєкту «ПУЛЬС».

Умови конкурсу:- створити допис з історією успіху з зазначенням теми «Бібліотека + громада: разом до успіху!» на Facebook-сторінці бібліотеки (обсяг тексту – від 300 до 400 слів), додати світлини;- тегнути #USAID, #IREX, #АМУ, #PULSE, #ПУЛЬС, #Press_Club, #Прес_клуби_ПУЛЬС;- зареєструвати свою заявку за лінком: https://forms.gle/RqDNJ2Y6qsi3H9SZ9 .
Реєстрація триватиме до 17 квітня 2020 року. Підсумки конкурсу будуть оголошені на Facebook-сторінці «МОЯ ГРОМАДА – МІЙ ДОБРОБУТ» 24 квітня 2020 року.

Дедальше ознайомитися з конкурсом можна за посиланням .

Коментарі

Популярні публікації

Нові інструменти з цифрової грамотності для бібліотекарів на платформі Дія.Освіта

На платформі Дія.Освіта запущено два нові інструменти для підвищення цифрових навичок бібліотекарів: рамку цифрових компетентностей та Цифрограм для бібліотекарів. Ці інструменти спрямовані на підвищення професійних компетенцій та цифрових навичок координаторів бібліотек-хабів цифрової освіти. Завдяки рамці цифрової компетентності та тесту Цифрограм бібліотеки зможуть краще підготуватися до підтримки спільнот у навчанні цифрової грамотності та використанні цифрових ресурсів, що сприятиме розвитку цифрового суспільства . Із 2020 року за ініціативи Мінцифри в Україні працює мережа хабів цифрової освіти, більшість з яких створена на базі бібліотек. Вони відіграють важливу роль у підвищенні цифрової грамотності українців, забезпечуючи відвідувачам доступ до сучасних технологій, можливість покращувати їх цифрові навички та отримувати підтримку в освоєнні нових знань. Проєкт реалізовує Міністерство цифрової трансформації України у співпраці з UNDP Ukraine / ПРООН в Україні у межах «Проєк...

#КРЕАТИВНІФОРМИ

Як і обіцяли, продовжуємо нашу щотижневу рубрику #креативніформи в бібліотечній роботі. Сьогодні поговоримо про книжкові виставки та їх оформлення . Здається, книжкова виставка – це класика і консерватизм і нічого цікавого придумати з нею не можливо, окрім як виставити на полиці об ’ єднавши за певною тематикою. А от і ні. Книжкова виставка – це форма роботи з необмеженим полем реалізації креативного, творчого бачення бібліотекаря. Види книжкових виставок та їх тематика може бути сама різна (детальніше можете почитати за посиланням ), а способів оформлення не так багато – традиційні, віртуальні, у формі інсталяцій, флетлей, айстопери, вітринні, озвучені або музичні. Підемо по порядку? Традиційні книжкові виставки – це вічна класика. При оформленні виставок потрібно брати до уваги її зміст. Не завжди доречно оформлювати її якимось креативним чином, якщо за своїм видом і змістом вона офіційного характеру, наприклад. Віртуальні книжкові виставки вже стали традиційною формою робот...