Перейти до основного вмісту

Підсумки обласного анкетування «Краща книга Хмельниччини»

20 квітня у Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці пройшов ХІ регіональний форум «Книжкова весна на Хмельниччині» приурочений до Всесвітнього дня книги та авторського права.
«Книжкова весна на Хмельниччині» – щорічний проект обласної універсальної наукової бібліотеки, що має на меті: популяризацію читання як унікального засобу самовираження, спілкування та комунікації; привернення уваги громадськості до книги, книговидання та авторського права; ознайомлення з кращими творами письменників Хмельниччини та кращими зразками сучасної української літератури. 
Під час заходу було підведено підсумки обласного анкетування «Краща книга Хмельниччини»,  відбулась урочиста церемонія вручення дипломів авторам рейтингових видань місцевих видавництв.

За результатами загальнообласного дослідження переможцями стали:
у номінації  «Літературно-художнє видання»:
Карась Петро Прокопович «Жито і калина»: поезії

у номінації  «Краєзнавчо-публіцистичне видання»:
Старостіна Станіслава Людвигівна «Увійшли у безсмертя…: книга пам’яті Героів Небесної Сотні і воїнів АТО Хмельниччини»

 у номінації  «Довідкові видання»:
Напиткін Валерій Михайлович, Богатов Констянтин Михайлович «Символіка Хмельницької області»: довідник

у номінації  «Найбільш резонансна книга»:
(на основі фондів ХОУНБ)
«Хмельниччина»: науково-популярне видання
Упорядник Колісніченко Тетяна Сергіївна

«Стародавній  Меджибіж в історико-культурній спадщині України»: науковий вісник 
Співголови редакційної колегії: Філінюк Анатолій Григорович, Погорілець Олег Григорович, Баженов Лев Васильович та інші

«Митці Кам’янець-Подільського: архітектори, мистецтвознавці, художники»: довідник
Укладач Урсу Наталія Олексіївна

Коментарі

Популярні публікації

#КРЕАТИВНІФОРМИ

Як і обіцяли, продовжуємо нашу щотижневу рубрику #креативніформи в бібліотечній роботі. Сьогодні поговоримо про книжкові виставки та їх оформлення . Здається, книжкова виставка – це класика і консерватизм і нічого цікавого придумати з нею не можливо, окрім як виставити на полиці об ’ єднавши за певною тематикою. А от і ні. Книжкова виставка – це форма роботи з необмеженим полем реалізації креативного, творчого бачення бібліотекаря. Види книжкових виставок та їх тематика може бути сама різна (детальніше можете почитати за посиланням ), а способів оформлення не так багато – традиційні, віртуальні, у формі інсталяцій, флетлей, айстопери, вітринні, озвучені або музичні. Підемо по порядку? Традиційні книжкові виставки – це вічна класика. При оформленні виставок потрібно брати до уваги її зміст. Не завжди доречно оформлювати її якимось креативним чином, якщо за своїм видом і змістом вона офіційного характеру, наприклад. Віртуальні книжкові виставки вже стали традиційною формою робот

Увага! ЕСМаР відкрито!

Шановні колеги!  Повідомляємо Вам, що відкрито «звітний період 2022» у електронній системі моніторингу базової мережі публічних бібліотек України (ЕСМаР). Посилання для входу на сервіс https://ecmap.nlu.org.ua . *ЕСМаР створено для збору, зберігання та обробки даних, які надаються публічними бібліотеками України за визначеним переліком показників. Радимо звернути увагу на розділ «Електронні ресурси» , в якому додано два нових показника: -          Кількість публікацій у блоґах, одиниць -          Періодичність оновлення інформації на сторінках у соціальних мережах: випадаючий список: -          не рідше 2 разів на тиждень -          менше 2 разів на тиждень Нагадуємо, що на сервісі ЕСМаР наявний електронний варіант посібника «ECMaP: користування сервісом» та відео версія посібника Також відео версія із користування сервісом ЕСМаР розміщено на YouTube каналі Bibliomist Ukraine .