Перейти до основного вмісту

Українська література онлайн

Медіасервіс MEGOGO, Міністерство освіти і науки України, Міністерство цифрової трансформації презентують спільний проєкт "Українська література — онлайн". 
 
«Укрліт» — це 250 творів з української літератури, доступні в аудіоформаті. На платформі MEGOGO можна слухати культові твори українських авторів без піратства: «Місто», «Кайдашева сім'я», «Тіні забутих предків» та багато інших. 
 
Проєкт дасть змогу вибирати формат читання — кожен зможе прослухати аудіокниги у вільний час, під час пробіжки чи навіть за кілька днів до іспиту. «Українська літерату онлайн » — це можливість для українців  прослухати книги, які давно були заплановані для читання. 
 
🎧 Слухайте класичні та сучасні українські твори в озвучці Володимира Дантеса, alyona alyona, Антоніо Лукіча та інших у мобільному застосунку MEGOGO в розділі «Аудіо» .  
 

Коментарі

Популярні публікації

#КРЕАТИВНІФОРМИ

Як і обіцяли, продовжуємо нашу щотижневу рубрику #креативніформи в бібліотечній роботі. Сьогодні поговоримо про книжкові виставки та їх оформлення . Здається, книжкова виставка – це класика і консерватизм і нічого цікавого придумати з нею не можливо, окрім як виставити на полиці об ’ єднавши за певною тематикою. А от і ні. Книжкова виставка – це форма роботи з необмеженим полем реалізації креативного, творчого бачення бібліотекаря. Види книжкових виставок та їх тематика може бути сама різна (детальніше можете почитати за посиланням ), а способів оформлення не так багато – традиційні, віртуальні, у формі інсталяцій, флетлей, айстопери, вітринні, озвучені або музичні. Підемо по порядку? Традиційні книжкові виставки – це вічна класика. При оформленні виставок потрібно брати до уваги її зміст. Не завжди доречно оформлювати її якимось креативним чином, якщо за своїм видом і змістом вона офіційного характеру, наприклад. Віртуальні книжкові виставки вже стали традиційною формою робот...

Нові форми звітності публічних бібліотек

  Зверніть увагу! Наказом Міністерства культури та інформаційної політики України затверджено форми звітності про діяльність публічних та спеціальних біб ліотек та інструкції щодо їх заповнення: -          Форма звітності № 6-НК (річна) «Звіт про діяльність публічної бібліотеки за 20__ рік»; -          Інструкція щодо заповнення форми звітності № 6-НК (річна) «Звіт про діяльність публічної бібліотеки»; -          Форма звітності № 6-НК (зведена) (річна) «Зведений звіт про діяльність публічних бібліотек за 20__ рік»; -          Інструкція щодо заповнення форми звітності № 6-НК (зведена) (річна) «Зведений звіт про діяльність публічних бібліотек»; -          Форма звітності № 80-а-рвк (річна) «Зведений звіт публічних та спеціальних бібліотек за 20__ рік»; -   ...