Перейти до основного вмісту

Відкриття БібліоХабу

За підтримки селищного голови, залучення грантових, спонсорських коштів небайдужих до підтримки культури меценатів 2 травня відбулося відкриття БібліоХабу у Теофіпольській селищній громаді.

БібліоХаб – сучасний бібліотечний простір з новими книгами, новими місцями для роботи з електронними ресурсами, модульними меблями та виходом у сад є продовженням Теофіпольської центральної бібліотеки.

Участь в урочистому відкритті взяли головний спеціаліст Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької ОВА та директор Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки.

В подарунок вручили нові книги від реалізації обласної програми підтримки книговидання, видання обласних бібліотек та плакати.


 

 

 

 

  

 

Коментарі

Популярні публікації

#КРЕАТИВНІФОРМИ

Як і обіцяли, продовжуємо нашу щотижневу рубрику #креативніформи в бібліотечній роботі. Сьогодні поговоримо про книжкові виставки та їх оформлення . Здається, книжкова виставка – це класика і консерватизм і нічого цікавого придумати з нею не можливо, окрім як виставити на полиці об ’ єднавши за певною тематикою. А от і ні. Книжкова виставка – це форма роботи з необмеженим полем реалізації креативного, творчого бачення бібліотекаря. Види книжкових виставок та їх тематика може бути сама різна (детальніше можете почитати за посиланням ), а способів оформлення не так багато – традиційні, віртуальні, у формі інсталяцій, флетлей, айстопери, вітринні, озвучені або музичні. Підемо по порядку? Традиційні книжкові виставки – це вічна класика. При оформленні виставок потрібно брати до уваги її зміст. Не завжди доречно оформлювати її якимось креативним чином, якщо за своїм видом і змістом вона офіційного характеру, наприклад. Віртуальні книжкові виставки вже стали традиційною формою робот

Рекламні послуги Хабу цифрової освіти, підготовлені координаторами

Під час онлайнового тренінгу координаторів Хабів цифрової освіти, учасниками підготовлено інформаційні матеріали про послуги, які були виконані під час практичного заняття з використання сервісу Canva