Перейти до основного вмісту

Вітаємо переможців обласного конкурсу 2022

       29 вересня в рамках роботи XIV Форуму бібліотекарів Хмельниччини «Бібліотека – спільнодія для твоєї мрії» відбулося нагородження переможців обласного конкурсу публічних бібліотек Хмельниччини на кращу сторінку у мережі Фейсбук.

Обласний конкурс проводився з метою виявлення і популяризації кращого досвіду бібліотек області по організації та наповненню офіційної сторінки в мережі Фейсбук, залучення бібліотек до ширшого впровадження інформаційних технологій, участі в діяльності професійної спільноти. *Ознайомитися з Положенням можна за посиланням.

На другий етап надійшли 32 конкурсних матеріали з 22 територіальних громад, представивши в конкурсних матеріалах сторінки у мережі Фейсбук 16 центральних бібліотек, 12 – сільських,, міських бібліотек та 4 професійні спільноти.

Членами журі було відібрано кращі сторінки та спільноти переглянуто конкурсні сторінки відповідно до Положення про обласний конкурс публічних бібліотек Хмельниччини на кращу сторінку у мережі Фейсбук, ними стали:

ü * у номінації «Краща сторінка центральної бібліотеки Хмельниччини у мережі Фейсбук»:

КЗ «Ізяславська центральна бібліотека» Ізяславської міської ради;

Комунальний заклад «Центральна бібліотека Чорноострівської селищної ради».

ü * у номінації «Краща сторінка сільської бібліотеки Хмельниччини у мережі Фейсбук»:

Грузевицька сільська бібліотека Чорноострівської селищної ради.

ü * у номінації «Краща сторінка сільської бібліотеки Хмельниччини у мережі Фейсбук»:

          Кам’янець-Подільська міська бібліотека-філія №7.

ü * у номінації «Краща сторінка бібліотечної спільноти громади Хмельниччини в мережі Фейсбук»:

  КЗК «Старокостянтинівська централізована бібліотечна система», спільнота «Старокостянтинівська централізована бібліотечна система»;

      Кам’янець-Подільська міська центральна бібліотека імені Костя Солухи, спільнота «Бібліотеки міста Кам'янця -Подільського».

         Щиро вітаємо переможців!

 

Коментарі

Популярні публікації

#КРЕАТИВНІФОРМИ

Як і обіцяли, продовжуємо нашу щотижневу рубрику #креативніформи в бібліотечній роботі. Сьогодні поговоримо про книжкові виставки та їх оформлення . Здається, книжкова виставка – це класика і консерватизм і нічого цікавого придумати з нею не можливо, окрім як виставити на полиці об ’ єднавши за певною тематикою. А от і ні. Книжкова виставка – це форма роботи з необмеженим полем реалізації креативного, творчого бачення бібліотекаря. Види книжкових виставок та їх тематика може бути сама різна (детальніше можете почитати за посиланням ), а способів оформлення не так багато – традиційні, віртуальні, у формі інсталяцій, флетлей, айстопери, вітринні, озвучені або музичні. Підемо по порядку? Традиційні книжкові виставки – це вічна класика. При оформленні виставок потрібно брати до уваги її зміст. Не завжди доречно оформлювати її якимось креативним чином, якщо за своїм видом і змістом вона офіційного характеру, наприклад. Віртуальні книжкові виставки вже стали традиційною формою робот

Бібліотеки-хаби проєкту «Дія.Цифрова освіта»

Міністерство цифрової трансформації України продовжує створювати мережу хабів цифрової освіти. Як раніше повідомлялося, близько 6 тисяч бібліотек долучаються до національної кампанії з цифрової грамотності «Будь на часі!» та популяризуватимуть інформацію про проєкт «Дія. Цифрова освіта», мета якого навчити українців цифровій грамотності. На сьогодні вже створена  мережа хабів і більша частина з них саме в бібліотеках. Із загальної мережі – понад 1300 хабів, в Хмельницькій області на базі обласних, районних, сільських та центральних бібліотек об’єднаних територіальних громад створено   - 47. На сайті Дія. Цифрова освіта https://osvita.diia.gov.ua/hubs створено розділ «Мережа хабів», незабаром з’явиться і інтерактивна карта. Команда проєкту «Дія. Цифрова освіта» планує запустити щомісячний дайджест. Бібліотеки, які вже приєднались до проєкту, додатково повідомте електронну пошту через  форму , також бібліотеки-хаби Хмельницької області , перегляньте ще раз актуальність та правильні