Перейти до основного вмісту

Майстер-клас "Техніка плетіння сітки"

        

 За запитами бібліотекарів області в бібліотеці відбувся онлайн майстер-клас «Техніка плетіння сітки» на платформі ZOOM, учасниками якого стали працівники та користувачі публічних бібліотек, представники 12 територіальних громад Хмельниччини.

Майстер клас провела Неля Томаля, завідуюча відділом мистецтв, яка пройшла навчання та має практичний досвід у даному питані.

Під час заходу висвітлені практичні інструменти та матеріали, необхідні для роботи: продемонстровано різновиди човників (спеціальні інструменти для плетіння), дощечок та види ниток, які підходять по техніці. На практиці розібрали методику плетення, зокрема вузлів та переплетінь.

Захід проходив у записі, який можна переглянути за посиланням https://youtu.be/KqEdDHfFFFs .
Коментарі

Популярні публікації

Нетрадиційні бібліотечні виставки до Дня Незалежності України!

   Завданням одного із наших вебінарів стало оформлення нетрадиційної книжкової виставки присвяченої 26-річниці Незалежності України. Перші напрацювання наших колег уже надходять на нашу електронну адресу, тому хочемо поділитись ними з Вами       Можливо і Вас надихне на творчість даний матеріал. Летичівська публічна бібліотека. Улашанівська сільська бібліотека. Теофіпольська центральна районна бібліотека. Білогірська центральна районна бібліотека. Грицівська селищна бібліотека. Колибаївська сільська бібліотека.

Обласний конкурс публічних бібліотек Хмельниччини на кращу сторінку в мережі Фейсбук

              Триває  обласний конкурс публічних бібліотек Хмельниччини на кращу сторінку у мережі Фейсбук . Організаторами конкурсу виступають Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека, Хмельницьке обласне відділення Всеукраїнської громадської організації Українська бібліотечна асоціація, Хмельницька обласна організація профспілки працівників культури. Конкурс проводиться з метою виявлення і популяризації кращого досвіду бібліотек області по організації та наповненню офіційної сторінки в мережі Фейсбук, залучення бібліотек до ширшого впровадження інформаційних технологій, участі в діяльності професійної спільноти. Проводиться у два етапи з 15 до 25 вересня 2022 року . Участь можуть брати центральні бібліотеки територіальних громад, міські, сільські публічні бібліотеки, бібліотеки-філії ЦБ, які створили та ведуть сторінки бібліотек у мережі Фейсбук. За підсумками ІІ етапу Конкурсу журі визначають та нагороджують переможців у номінаціях: – «Краща сторінка центральної