Перейти до основного вмісту

GoF - тут фондують освіту

Хочемо нагадати про краудфандингову платформу освітніх проектів GoFundEd про яку ми писали в 2016 році на блозі  Методичні каруселі .

Платформа допомагає шкільним командам впроваджувати проєкти задля трансформації та покращення освітнього процесу в Україні. Крім того, GoFundEd надає менторську підтримку та супровід, навчає правильній та ефективній комунікації, співпраці та фандрейзингу.

За чотири роки існування платформи понад 150 шкільних проєктів профінансовано і залучено на їх фінансування понад 4 млн грн.

До 2020 року GoFundEd приймали проєкти від усіх бажаючих школярів та вчителів, але з цього року було запроваджено нові умови, детальніше тут 

Мета платформи, щоб краудфандингові проєкти стали рушієм системних змін сучасної школи. Приємно, що є такі команди, які допомагають освітянам та школярам збирати кошти на свої ініціативи, підтримують талановитих дітей і їх ідеї, допомагають у реалізації цих проєктів.

Освітні заклади завжди були близькими партнерами бібліотек і співпраця заради взаємного розвитку є головним пріоритетом обох сторін. Колеги, поширюйте цю інформацію серед своїх партнерів-освітян, школярів-користувачів бібліотек, допомагайте їм у розробці проектних заявок. Нехай наші громади розвиваються та трансформуються задля кращого майбутнього наших дітей.





Коментарі

Популярні публікації

#КРЕАТИВНІФОРМИ

Як і обіцяли, продовжуємо нашу щотижневу рубрику #креативніформи в бібліотечній роботі. Сьогодні поговоримо про книжкові виставки та їх оформлення . Здається, книжкова виставка – це класика і консерватизм і нічого цікавого придумати з нею не можливо, окрім як виставити на полиці об ’ єднавши за певною тематикою. А от і ні. Книжкова виставка – це форма роботи з необмеженим полем реалізації креативного, творчого бачення бібліотекаря. Види книжкових виставок та їх тематика може бути сама різна (детальніше можете почитати за посиланням ), а способів оформлення не так багато – традиційні, віртуальні, у формі інсталяцій, флетлей, айстопери, вітринні, озвучені або музичні. Підемо по порядку? Традиційні книжкові виставки – це вічна класика. При оформленні виставок потрібно брати до уваги її зміст. Не завжди доречно оформлювати її якимось креативним чином, якщо за своїм видом і змістом вона офіційного характеру, наприклад. Віртуальні книжкові виставки вже стали традиційною формою робот

Увага! ЕСМаР відкрито!

Шановні колеги!  Повідомляємо Вам, що відкрито «звітний період 2022» у електронній системі моніторингу базової мережі публічних бібліотек України (ЕСМаР). Посилання для входу на сервіс https://ecmap.nlu.org.ua . *ЕСМаР створено для збору, зберігання та обробки даних, які надаються публічними бібліотеками України за визначеним переліком показників. Радимо звернути увагу на розділ «Електронні ресурси» , в якому додано два нових показника: -          Кількість публікацій у блоґах, одиниць -          Періодичність оновлення інформації на сторінках у соціальних мережах: випадаючий список: -          не рідше 2 разів на тиждень -          менше 2 разів на тиждень Нагадуємо, що на сервісі ЕСМаР наявний електронний варіант посібника «ECMaP: користування сервісом» та відео версія посібника Також відео версія із користування сервісом ЕСМаР розміщено на YouTube каналі Bibliomist Ukraine .