Перейти до основного вмісту

Медіатека у Хмельницькій області

      26 лютого на базі комунального закладу «Гуменецька публічна бібліотека» відбулося урочисте відкриття сучасного, креативного бібліотечного простору – Медіатеки. 

        На захід завітали голова Хмельницької обласної державної адміністрації Вадим Лозовий, голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний на яких було покладено особливу місію – перерізання стрічки та відкриття оновленого закладу. Серед запрошених гостей були присутні головний спеціаліст управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької ОДА Ніна Власюк та представники з Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки,  обласної бібліотеки для юнацтва та обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г. Шевченка. Гуменецька ОТГ на чолі з головою Інною Абдулкадировою вкотре показали, що кошти громади слід вкладати в її розвиток. Директор медіатеки Леся Кісляк провела змістовну екскурсію та поділилася з присутніми планами на майбутнє, адже попереду ще багато роботи…


    Медіатека - культурний осередок, який об’єднує навколо себе громаду. Простір облаштований за сучасними вимогами -  є зони для читання, навчання та відпочинку, також для маленьких відвідувачів  облаштована ігрова зона. Затишне приміщення оформлене у сучасному комфортному дизайні. Крім сучасного ремонту для бібліотеки було закуплено нові меблі. Оновлена бібліотека обладнана комп’ютерами з доступом до мережі Інтернет, має принтер, копіювальний апарат, а також зручний інтерактивний простір – тож відтепер надаватиме більш широкий спектр інформаційних послуг.










Коментарі

Популярні публікації

#КРЕАТИВНІФОРМИ

Як і обіцяли, продовжуємо нашу щотижневу рубрику #креативніформи в бібліотечній роботі. Сьогодні поговоримо про книжкові виставки та їх оформлення . Здається, книжкова виставка – це класика і консерватизм і нічого цікавого придумати з нею не можливо, окрім як виставити на полиці об ’ єднавши за певною тематикою. А от і ні. Книжкова виставка – це форма роботи з необмеженим полем реалізації креативного, творчого бачення бібліотекаря. Види книжкових виставок та їх тематика може бути сама різна (детальніше можете почитати за посиланням ), а способів оформлення не так багато – традиційні, віртуальні, у формі інсталяцій, флетлей, айстопери, вітринні, озвучені або музичні. Підемо по порядку? Традиційні книжкові виставки – це вічна класика. При оформленні виставок потрібно брати до уваги її зміст. Не завжди доречно оформлювати її якимось креативним чином, якщо за своїм видом і змістом вона офіційного характеру, наприклад. Віртуальні книжкові виставки вже стали традиційною формою робот

Canva Pro тепер безкоштовно

Використання кросплатформенних сервісів бібліотеками – це вже не новина, а буденність. Користуватися шаблонами   Сanva для створення презентацій, інфографіки, логотипів, плакатів, обкладинок майбутніх подій для соціальних мереж, оформлення листів та запрошень ми неодноразово вчилися на вебінарах, які проводила наша бібліотека. Сьогодні, є крута можливість від цього сервісу для неприбуткових організацій та шкіл – безкоштовний доступ до Canva Pro . Як подати заявку детальніше читайте тут . Перед тим як подати заявку потрібно: 1. Зареєструвати на сайті Canva свій обліковий запис, на нього буде запитуватися доступ. 2. Документ, який повинен підтверджувати, що ви є неприбуткова організація, він має містити відповідні коди неприбутковості (детальніше прочитаєте за посиланням вище). 3. Заявку можна заповнити українською мовою. Доступ до Canva Pro можуть отримати педагоги загальноосвітніх навчальних закладів. Для них тут є можливість користуватися інструментами для дистанційного