Перейти до основного вмісту

Звітний періоду «2023 річний» в системі ЕСМаР відкрито


      Звітний періоду «2023 річний» в системі ЕСМаР відкрито!!!!

Звертаємо вашу увагу, що наразі у нас є 2 блоки системи ЕСМаР.
За основним посиланням https://ecmap.nlu.org.ua ми маємо блок системи, який буде містити звіти публічних бібліотек України починаючи з 2023 року, з оновленими показниками у відповідності до форми звітності № 6-НК (річна) «Звіт про діяльність публічної бібліотеки за 20__ рік» згідно наказу МКІП від 28.11.2022 № 463.
За посиланням https://oldecmap.nlu.org.ua маємо блок системи, який містить архів "Звіти публічних бібліотек України з 2014 по 2022 роки".
Зауважуємо, що усі логіни й паролі користувачів дійсні (ідентичні) у двох блоках.
Для актуалізації даних про публічні бібліотеки України, що зазнали руйнацій чи були пошкоджені у 2023 році, просимо додатково внести інформацію до Адресної частини ЕСМаР (основний блок, https://ecmap.nlu.org.ua) на Картки бібліотек у «Коментарі» (дотримуючись відповідного зразка).
Допускаються до заповнення тільки такі фільтри:
- будівля зруйнована повністю
- будівля частково пошкоджена
- будівля має незначні пошкодження
- будівля відновлена
- МТЗ втрачені повністю
- МТЗ втрачені частково
- фонд втрачений повністю
- фонд втрачений частково.

Коментарі

Популярні публікації

#КРЕАТИВНІФОРМИ

Як і обіцяли, продовжуємо нашу щотижневу рубрику #креативніформи в бібліотечній роботі. Сьогодні поговоримо про книжкові виставки та їх оформлення . Здається, книжкова виставка – це класика і консерватизм і нічого цікавого придумати з нею не можливо, окрім як виставити на полиці об ’ єднавши за певною тематикою. А от і ні. Книжкова виставка – це форма роботи з необмеженим полем реалізації креативного, творчого бачення бібліотекаря. Види книжкових виставок та їх тематика може бути сама різна (детальніше можете почитати за посиланням ), а способів оформлення не так багато – традиційні, віртуальні, у формі інсталяцій, флетлей, айстопери, вітринні, озвучені або музичні. Підемо по порядку? Традиційні книжкові виставки – це вічна класика. При оформленні виставок потрібно брати до уваги її зміст. Не завжди доречно оформлювати її якимось креативним чином, якщо за своїм видом і змістом вона офіційного характеру, наприклад. Віртуальні книжкові виставки вже стали традиційною формою робот

Увага! ЕСМаР відкрито!

Шановні колеги!  Повідомляємо Вам, що відкрито «звітний період 2022» у електронній системі моніторингу базової мережі публічних бібліотек України (ЕСМаР). Посилання для входу на сервіс https://ecmap.nlu.org.ua . *ЕСМаР створено для збору, зберігання та обробки даних, які надаються публічними бібліотеками України за визначеним переліком показників. Радимо звернути увагу на розділ «Електронні ресурси» , в якому додано два нових показника: -          Кількість публікацій у блоґах, одиниць -          Періодичність оновлення інформації на сторінках у соціальних мережах: випадаючий список: -          не рідше 2 разів на тиждень -          менше 2 разів на тиждень Нагадуємо, що на сервісі ЕСМаР наявний електронний варіант посібника «ECMaP: користування сервісом» та відео версія посібника Також відео версія із користування сервісом ЕСМаР розміщено на YouTube каналі Bibliomist Ukraine .