Перейти до основного вмісту

"Хочу читати" -благодійний проєкт

 Бібліотека Українського католицького університету оголошує благодійний  збір україномовних книг запустивши проєкт «Хочу читати» для відновлення зруйнованих бібліотек України.

В рамках проєкту, першочерговим завдання потрібно зібрати 1000 книг для відновлення бібліотеки у Богданівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Київської області. 

Які книги потрібно?:

·             українською мовою;

·             для різної читацької аудиторії; 

·             художня та науково-популярна література;

·            які вийшли друком не пізніше 2005 року, у гарному стані.

Зібрані книги можна приносити у Центр Шептицького (м. Львів, вул. Стрийська, 29А),  у бібліотеку на Філософсько-богословському факультеті (м. Львів, вул. Хуторівка, 35А) також надіслати книги можна “Новою поштою” чи “Укрпоштою деталі можна дізнатися написавши на e-mail: library@ucu.edu.ua, або у соцмережі Бібліотеки УКУ)

Окрім цього до проєкту можна долучитися за посиланням.

Збір триватиме протягом вересня-листопада 2022 року.

Коментарі

Популярні публікації

#КРЕАТИВНІФОРМИ

Як і обіцяли, продовжуємо нашу щотижневу рубрику #креативніформи в бібліотечній роботі. Сьогодні поговоримо про книжкові виставки та їх оформлення . Здається, книжкова виставка – це класика і консерватизм і нічого цікавого придумати з нею не можливо, окрім як виставити на полиці об ’ єднавши за певною тематикою. А от і ні. Книжкова виставка – це форма роботи з необмеженим полем реалізації креативного, творчого бачення бібліотекаря. Види книжкових виставок та їх тематика може бути сама різна (детальніше можете почитати за посиланням ), а способів оформлення не так багато – традиційні, віртуальні, у формі інсталяцій, флетлей, айстопери, вітринні, озвучені або музичні. Підемо по порядку? Традиційні книжкові виставки – це вічна класика. При оформленні виставок потрібно брати до уваги її зміст. Не завжди доречно оформлювати її якимось креативним чином, якщо за своїм видом і змістом вона офіційного характеру, наприклад. Віртуальні книжкові виставки вже стали традиційною формою робот

Бібліотеки-хаби проєкту «Дія.Цифрова освіта»

Міністерство цифрової трансформації України продовжує створювати мережу хабів цифрової освіти. Як раніше повідомлялося, близько 6 тисяч бібліотек долучаються до національної кампанії з цифрової грамотності «Будь на часі!» та популяризуватимуть інформацію про проєкт «Дія. Цифрова освіта», мета якого навчити українців цифровій грамотності. На сьогодні вже створена  мережа хабів і більша частина з них саме в бібліотеках. Із загальної мережі – понад 1300 хабів, в Хмельницькій області на базі обласних, районних, сільських та центральних бібліотек об’єднаних територіальних громад створено   - 47. На сайті Дія. Цифрова освіта https://osvita.diia.gov.ua/hubs створено розділ «Мережа хабів», незабаром з’явиться і інтерактивна карта. Команда проєкту «Дія. Цифрова освіта» планує запустити щомісячний дайджест. Бібліотеки, які вже приєднались до проєкту, додатково повідомте електронну пошту через  форму , також бібліотеки-хаби Хмельницької області , перегляньте ще раз актуальність та правильні