Перейти до основного вмісту

Доброчесність онлайн

   


 «Доброчесність онлайн» – проєкт Офісу доброчесності Національного агентства з питань запобігання корупції і Центру протидії дезінформації при Раді національної безпеки і оборони України, головна мета якого розповісти, як правильно та доброчесно поводитися у мережі, щоб не стати жертвою інформаційної війни.

 В умовах сьогодення важливо знати як протидіяти дезінформації та фейкам, як перевіряти інформацію, як не допомагати противнику  повідомленнями у мереж. В рамках проєкту створено 4-х серійний мультфільм, тривалістю 10-15 хвилин кожна серія.

 Переглянувши серії, переглядач дізнається:

               як боротися з інтернет-ботами, а також що таке координована неавтентична поведінка (КНП), як не ставати заручником дезінформації (Проєкт «Доброчесність онлайн» 1 серія – Блогер Наталка та ZОМботи)

              що таке інформаційна бульбашка, як із неї вийти й навіщо це потрібно (Проєкт «Доброчесність онлайн» 2 серія – Наталка та інфобульбашки)

              елементарні правила поширення контенту у мережі у військовий час «Проєкт «Доброчесність онлайн» 3 серія – Наталка зупиняє інфотерор)

              як мінімізувати ризик кібератак на особисті пристрої, захистити конфіденційні дані (Проєкт «Доброчесність онлайн» 4 серія – Наталка та кібербезпека)

 Матеріали будуть корисними кожному, хто бажає отримати нові знання на тему захисту інформації, а також для кого не байдужа доля України. Правильний вчинок українця, зокрема у цифровому просторі, наближає нас до перемоги, вчимося мислити критично!

Коментарі

Популярні публікації

Нетрадиційні бібліотечні виставки до Дня Незалежності України!

   Завданням одного із наших вебінарів стало оформлення нетрадиційної книжкової виставки присвяченої 26-річниці Незалежності України. Перші напрацювання наших колег уже надходять на нашу електронну адресу, тому хочемо поділитись ними з Вами       Можливо і Вас надихне на творчість даний матеріал. Летичівська публічна бібліотека. Улашанівська сільська бібліотека. Теофіпольська центральна районна бібліотека. Білогірська центральна районна бібліотека. Грицівська селищна бібліотека. Колибаївська сільська бібліотека.

Обласний конкурс публічних бібліотек Хмельниччини на кращу сторінку в мережі Фейсбук

              Триває  обласний конкурс публічних бібліотек Хмельниччини на кращу сторінку у мережі Фейсбук . Організаторами конкурсу виступають Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека, Хмельницьке обласне відділення Всеукраїнської громадської організації Українська бібліотечна асоціація, Хмельницька обласна організація профспілки працівників культури. Конкурс проводиться з метою виявлення і популяризації кращого досвіду бібліотек області по організації та наповненню офіційної сторінки в мережі Фейсбук, залучення бібліотек до ширшого впровадження інформаційних технологій, участі в діяльності професійної спільноти. Проводиться у два етапи з 15 до 25 вересня 2022 року . Участь можуть брати центральні бібліотеки територіальних громад, міські, сільські публічні бібліотеки, бібліотеки-філії ЦБ, які створили та ведуть сторінки бібліотек у мережі Фейсбук. За підсумками ІІ етапу Конкурсу журі визначають та нагороджують переможців у номінаціях: – «Краща сторінка центральної