Перейти до основного вмісту

Робота бібліотек в умовах карантину

  Відбувся вебінар, який проводила Хмельницька ОУНБ, про роботу бібліотек області в умовах карантину та виходу з нього.  До спілкування на платформі Zoom долучилися 66 представників бібліотек від сільських, міських, районних до бібліотек громад та централізованих бібліотечних систем.
учасники вебінару
Фахівці обласної універсальної наукової бібліотеки підготували повідомлення, презентації та виступи щодо нормативно-правового регулювання діяльності бібліотек в умовах пандемії, аналізу вітчизняного та зарубіжного досвіду, а також практики бібліотек області в нових умовах.
Досвідом з обслуговуванню користувачів під час карантину поділилися і самі учасники заходу. 
     Під час онлайн обговорення учасники отримали відповіді на хвилюючі питання щодо подальшої роботи та відновлення бібліотечного обслуговування після завершення карантину. Більш детально про захів на сайті Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки. 
     

Коментарі

Популярні публікації

#КРЕАТИВНІФОРМИ

Як і обіцяли, продовжуємо нашу щотижневу рубрику #креативніформи в бібліотечній роботі. Сьогодні поговоримо про книжкові виставки та їх оформлення . Здається, книжкова виставка – це класика і консерватизм і нічого цікавого придумати з нею не можливо, окрім як виставити на полиці об ’ єднавши за певною тематикою. А от і ні. Книжкова виставка – це форма роботи з необмеженим полем реалізації креативного, творчого бачення бібліотекаря. Види книжкових виставок та їх тематика може бути сама різна (детальніше можете почитати за посиланням ), а способів оформлення не так багато – традиційні, віртуальні, у формі інсталяцій, флетлей, айстопери, вітринні, озвучені або музичні. Підемо по порядку? Традиційні книжкові виставки – це вічна класика. При оформленні виставок потрібно брати до уваги її зміст. Не завжди доречно оформлювати її якимось креативним чином, якщо за своїм видом і змістом вона офіційного характеру, наприклад. Віртуальні книжкові виставки вже стали традиційною формою робот

Рекламні послуги Хабу цифрової освіти, підготовлені координаторами

Під час онлайнового тренінгу координаторів Хабів цифрової освіти, учасниками підготовлено інформаційні матеріали про послуги, які були виконані під час практичного заняття з використання сервісу Canva