Перейти до основного вмісту

Грантові програми від дому Європи

Європейського Союзу House of Europe виділив фінансування, понад 0,8 мільйонів євро, на гранти та підтримку культури. 
Дім Європи пропонує пропонує спеціалістам та організаціям з сектору культури та креативних індустрій України чотири нові грантові програми, які підтримають їх фінансово і знаннями:

  1. Інфраструктурні гранти (https://bit.ly/2xuXbBS) допоможуть вижити культурним організаціям в Україні, фінансуючи придбання обладнання для роботи на відстані, а також витрати на оренду та зарплату — до 9000 євро на кожну організацію.
  1. Цифрові гранти співпраці (https://bit.ly/2K30Olj) фінансуватимуть інноваційні культурні digital-проєкти, які спільно розроблять культурні організації з Україні та ЄС — до 25 000 євро на кожен проєкт.
  1. Хататон Hack the Culture (https://bit.ly/2Vb5wn6) — інтернет-ідеятон, ініційований Goethe-Institut Ukraine. Онлайн-подія збере разом технологічну та культуру спільноти України аби знайти рішення для продовження мистецьких та творчих ініціатив — найперспективніші зможуть отримати гранти від “Дому Європи” на суму до 25 000 євро кожен.
  1. Онлайн-університет (https://bit.ly/2V7v8Br), бібліотека онлайн-курсів для професіоналів культури, що постійно поповнюється. За проходження курсів слухачі отримуватимуть стипендію у розмірі 3 000 гривень.


Усі програми активні та потребують заявок на веб-сайті houseofeurope .

Джерело інформації - веб-ресурс Українська бібліотечна асоціація .

Коментарі

Популярні публікації

#КРЕАТИВНІФОРМИ

Як і обіцяли, продовжуємо нашу щотижневу рубрику #креативніформи в бібліотечній роботі. Сьогодні поговоримо про книжкові виставки та їх оформлення . Здається, книжкова виставка – це класика і консерватизм і нічого цікавого придумати з нею не можливо, окрім як виставити на полиці об ’ єднавши за певною тематикою. А от і ні. Книжкова виставка – це форма роботи з необмеженим полем реалізації креативного, творчого бачення бібліотекаря. Види книжкових виставок та їх тематика може бути сама різна (детальніше можете почитати за посиланням ), а способів оформлення не так багато – традиційні, віртуальні, у формі інсталяцій, флетлей, айстопери, вітринні, озвучені або музичні. Підемо по порядку? Традиційні книжкові виставки – це вічна класика. При оформленні виставок потрібно брати до уваги її зміст. Не завжди доречно оформлювати її якимось креативним чином, якщо за своїм видом і змістом вона офіційного характеру, наприклад. Віртуальні книжкові виставки вже стали традиційною формою робот...

Нові форми звітності публічних бібліотек

  Зверніть увагу! Наказом Міністерства культури та інформаційної політики України затверджено форми звітності про діяльність публічних та спеціальних біб ліотек та інструкції щодо їх заповнення: -          Форма звітності № 6-НК (річна) «Звіт про діяльність публічної бібліотеки за 20__ рік»; -          Інструкція щодо заповнення форми звітності № 6-НК (річна) «Звіт про діяльність публічної бібліотеки»; -          Форма звітності № 6-НК (зведена) (річна) «Зведений звіт про діяльність публічних бібліотек за 20__ рік»; -          Інструкція щодо заповнення форми звітності № 6-НК (зведена) (річна) «Зведений звіт про діяльність публічних бібліотек»; -          Форма звітності № 80-а-рвк (річна) «Зведений звіт публічних та спеціальних бібліотек за 20__ рік»; -   ...