Перейти до основного вмісту

Антикризовий вебінар


 Колеги, в час світової кризи ми мусимо максимально організуватись і не впадати в паніку, апатію, піддаватись негативним емоціям, а шукати шляхи і методи вирішення поточних завдань та допомагати один одному. Саме з цією метою сьогодні створюється так багато різноманітних тренінгів, вебінарів та конкурсів.

Хочемо поділитись з вами ініціативою від РЦ Гурт. У четвер, 16 квітня 2020 року, о 18:00 центр запрошує лідерів і менеджерів організацій громадянського суспільства на другий безплатний антикризовий вебінар під назвою «Як ОГС можуть допомогти місцевій владі у подоланні негативних наслідків пандемії?». Спікером вебінару буде Айдер Сеїтосманов, експерт шведсько-українського проекту SKL International «Підтримка децентралізації в Україні».

Тому обовязково повідомте про цю подію лідерів місцевих громад, з якими ви співпрацюєте та тих, кому на вашу думку буде цікавою ця тема😉

Під час вебінару буде обговорюватись, яку роль організації громадянського суспільства можуть виконувати у подоланні негативного впливу пандемії, визначатимуть ефективні способи комунікації влади та громадянського суспільства, а також нададуть рекомендації щодо того, як ОГС залучати населення у час фізичного дистанціювання.

Реєстрація на участь у вебінарі за посиланням. Якщо після реєстрації ви не отримали підтвердження на поштову скриньку, будь ласка, перевірте папку спам.
Зверніть увагу! Підключитися до вебінару необхідно о 17:55 (за 5 хвилин до початку). Вебінарна кімната одночасно доступна для 100 учасників. Якщо ви не встигли увійти, будь ласка, приєднуйтеся до трансляції на Facebook-сторінці ГУРТа , яка розпочнеться одночасно із запуском вебінару.
Вебінар є частиною кампанії Ресурсного центру ГУРТ «Фізичне дистанціювання. Соціальна згуртованість!»  , про яку ми вже писали у нашому блозі.

Всім 36.6 👌

Коментарі

Популярні публікації

#КРЕАТИВНІФОРМИ

Як і обіцяли, продовжуємо нашу щотижневу рубрику #креативніформи в бібліотечній роботі. Сьогодні поговоримо про книжкові виставки та їх оформлення . Здається, книжкова виставка – це класика і консерватизм і нічого цікавого придумати з нею не можливо, окрім як виставити на полиці об ’ єднавши за певною тематикою. А от і ні. Книжкова виставка – це форма роботи з необмеженим полем реалізації креативного, творчого бачення бібліотекаря. Види книжкових виставок та їх тематика може бути сама різна (детальніше можете почитати за посиланням ), а способів оформлення не так багато – традиційні, віртуальні, у формі інсталяцій, флетлей, айстопери, вітринні, озвучені або музичні. Підемо по порядку? Традиційні книжкові виставки – це вічна класика. При оформленні виставок потрібно брати до уваги її зміст. Не завжди доречно оформлювати її якимось креативним чином, якщо за своїм видом і змістом вона офіційного характеру, наприклад. Віртуальні книжкові виставки вже стали традиційною формою робот...

Нові форми звітності публічних бібліотек

  Зверніть увагу! Наказом Міністерства культури та інформаційної політики України затверджено форми звітності про діяльність публічних та спеціальних біб ліотек та інструкції щодо їх заповнення: -          Форма звітності № 6-НК (річна) «Звіт про діяльність публічної бібліотеки за 20__ рік»; -          Інструкція щодо заповнення форми звітності № 6-НК (річна) «Звіт про діяльність публічної бібліотеки»; -          Форма звітності № 6-НК (зведена) (річна) «Зведений звіт про діяльність публічних бібліотек за 20__ рік»; -          Інструкція щодо заповнення форми звітності № 6-НК (зведена) (річна) «Зведений звіт про діяльність публічних бібліотек»; -          Форма звітності № 80-а-рвк (річна) «Зведений звіт публічних та спеціальних бібліотек за 20__ рік»; -   ...