Перейти до основного вмісту

Кращий методист

   Вже стало традиційним проведення конкурсу професійної майстерності серед працівників методичних служб області. Не виключенням став і цей рік. Так, під час обласного семінару методистів, який відбувся 23-25 жовтня 2019 року на базі обласної бібліотеки, визначено переможця конкурсу "Кращий методист".

     Даний конкурс проводиться з метою:
виявлення та поширення інноваційного та професійно-значущого досвіду методистів
  • підвищення їх професіоналізму, статусу;
  • стимулювання професійної творчості методистів;
  • активізації інноваційної діяльності;
  • виявлення та поширення передового досвіду методичної роботи;
  • підвищення статусу професії, підтримки і заохочення талановитих, творчо працюючих методистів бібліотек області.

    Для участі в конкурсі учасники створювали відеоролик про методичну службу району/мста (тривалістю до 2 хвилин) та презентували їх в соціальній мережі Facebook - група "бібліотекарі Хмельниччини" з хештегом - #методист_бібліотеки, #кращий_методист, #професійна_майстерність_методиста.
    Найбільшу кількість «вподобань» на час підведення підсумків набрало відео Н.С. Вальчук, завідуючої відділу методично-бібліографічної роботи та по роботі з фондом центральної бібліотеки Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади. Детальніше про конкурси та переможців можна дізнатися тут.


Коментарі

Популярні публікації

#КРЕАТИВНІФОРМИ

Як і обіцяли, продовжуємо нашу щотижневу рубрику #креативніформи в бібліотечній роботі. Сьогодні поговоримо про книжкові виставки та їх оформлення . Здається, книжкова виставка – це класика і консерватизм і нічого цікавого придумати з нею не можливо, окрім як виставити на полиці об ’ єднавши за певною тематикою. А от і ні. Книжкова виставка – це форма роботи з необмеженим полем реалізації креативного, творчого бачення бібліотекаря. Види книжкових виставок та їх тематика може бути сама різна (детальніше можете почитати за посиланням ), а способів оформлення не так багато – традиційні, віртуальні, у формі інсталяцій, флетлей, айстопери, вітринні, озвучені або музичні. Підемо по порядку? Традиційні книжкові виставки – це вічна класика. При оформленні виставок потрібно брати до уваги її зміст. Не завжди доречно оформлювати її якимось креативним чином, якщо за своїм видом і змістом вона офіційного характеру, наприклад. Віртуальні книжкові виставки вже стали традиційною формою робот

Увага! ЕСМаР відкрито!

Шановні колеги!  Повідомляємо Вам, що відкрито «звітний період 2022» у електронній системі моніторингу базової мережі публічних бібліотек України (ЕСМаР). Посилання для входу на сервіс https://ecmap.nlu.org.ua . *ЕСМаР створено для збору, зберігання та обробки даних, які надаються публічними бібліотеками України за визначеним переліком показників. Радимо звернути увагу на розділ «Електронні ресурси» , в якому додано два нових показника: -          Кількість публікацій у блоґах, одиниць -          Періодичність оновлення інформації на сторінках у соціальних мережах: випадаючий список: -          не рідше 2 разів на тиждень -          менше 2 разів на тиждень Нагадуємо, що на сервісі ЕСМаР наявний електронний варіант посібника «ECMaP: користування сервісом» та відео версія посібника Також відео версія із користування сервісом ЕСМаР розміщено на YouTube каналі Bibliomist Ukraine .