Перейти до основного вмісту

Проєкт «Валізка з книжками»

 


       
За підтримки Міністерства закордонних справ Goethe-Institut разом з експертами у сфері літератури зібрав валізки з дитячими книжками українських та зарубіжних авторів. Валізки вже їдуть до 250 українських бібліотек для підтримки та популяризації читання серед дітей. Окрім книжок у наборі сенсорні іграшки, розмальовки та посібник від відомих психологів та психотерапевтів про те, як розмовляти з дітьми про війну, вміти їх підтримати та пояснити складні речі простою мовою.

         Валізки отримали і бібліотеки Хмельниччини: бібліотека-філія №10 ім. Д. Брилінського Централізованої бібліотечної системи Хмельницької міської територіальної громади, Центральна публічна бібліотека ЦБС Хмельницької міської ТГ, Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т.Г.Шевченка, Старосинявська бібліотека для дітей комунального закладу “Старосинявська Центральна бібліотека.

«Валізка з книжками» — це проєкт, призначений для дітей, батьків, вчителів та бібліотекарів. Експертки з дитячої літератури Юлія Козловець, Олександра Савченко, Валентина Вздульська, Тетяна Стус, Оксана Лущевська, Катерина Сухоребська та Катерина Міхаліцина відібрали 22 книжки, які допоможуть дітям потоваришувати зі своїми емоціями та обговорити те, що їх турбує, через книги. А ось і самі книги:

        «Битва за місто» Володимир Чернишенко;

        «Яків і мокрий вечір» Катерина Міхаліцина;

        «Це тиха ніч, мій астронавте» Оксана Лущевська;

        «Півник» Зоряна Живка;

        «Війна, що змінила Рондо» Романа Романишин, Андрій Лесів;

        «Тор — тракторець, що тягне танк» Оля Русіна;

        «Потаємна суперсила» Слава Світова;

        «Як правильно ревіти?» Олеся Мамчич;

        «Велика книга почуттів» Ґжеґож Касдепке;

        «Пес Патрон. Маленька історія про велику мрію» Зоряна Живка;

        «Руді і Чумацький Шлях» Григорій Фалькович;

        «Вересова міль» Оксана Була;

        «Ключі сили» Cвітлана Ройз;

        «Таємні історії маленьких перемог» Таня Стус;

        «Блакитний записник» Галина Ткачук;

        «Привид Києва» Мацуда Джюко;

        «Примари Чорної діброви» Андрій Бачинський;

        «Абрикоси зацвітають уночі» Оля Русіна;

   «Емоціємір інспектора Дила. Розпізнавай, вимірюй та керуй своїми емоціями» Сусанна Ісерн;

        «Мій дідусь був черешнею» Анджели Нанетті;

        «Клуб врятованих. Непухнасті історії» Сашко Дерманський;

        «Mit Felix auf großer Deutschlandreise» Annette Langen.

Коментарі

Популярні публікації

#КРЕАТИВНІФОРМИ

Як і обіцяли, продовжуємо нашу щотижневу рубрику #креативніформи в бібліотечній роботі. Сьогодні поговоримо про книжкові виставки та їх оформлення . Здається, книжкова виставка – це класика і консерватизм і нічого цікавого придумати з нею не можливо, окрім як виставити на полиці об ’ єднавши за певною тематикою. А от і ні. Книжкова виставка – це форма роботи з необмеженим полем реалізації креативного, творчого бачення бібліотекаря. Види книжкових виставок та їх тематика може бути сама різна (детальніше можете почитати за посиланням ), а способів оформлення не так багато – традиційні, віртуальні, у формі інсталяцій, флетлей, айстопери, вітринні, озвучені або музичні. Підемо по порядку? Традиційні книжкові виставки – це вічна класика. При оформленні виставок потрібно брати до уваги її зміст. Не завжди доречно оформлювати її якимось креативним чином, якщо за своїм видом і змістом вона офіційного характеру, наприклад. Віртуальні книжкові виставки вже стали традиційною формою робот

Canva Pro тепер безкоштовно

Використання кросплатформенних сервісів бібліотеками – це вже не новина, а буденність. Користуватися шаблонами   Сanva для створення презентацій, інфографіки, логотипів, плакатів, обкладинок майбутніх подій для соціальних мереж, оформлення листів та запрошень ми неодноразово вчилися на вебінарах, які проводила наша бібліотека. Сьогодні, є крута можливість від цього сервісу для неприбуткових організацій та шкіл – безкоштовний доступ до Canva Pro . Як подати заявку детальніше читайте тут . Перед тим як подати заявку потрібно: 1. Зареєструвати на сайті Canva свій обліковий запис, на нього буде запитуватися доступ. 2. Документ, який повинен підтверджувати, що ви є неприбуткова організація, він має містити відповідні коди неприбутковості (детальніше прочитаєте за посиланням вище). 3. Заявку можна заповнити українською мовою. Доступ до Canva Pro можуть отримати педагоги загальноосвітніх навчальних закладів. Для них тут є можливість користуватися інструментами для дистанційного