Перейти до основного вмісту

«БІБЛІОТЕКА ГРОМАДИ: ТОЧКИ ВЗАЄМОДІЇ, ГРАНІ СПІВПРАЦІ»

Проведення соціологічних досліджень являється одним із важливих напрямків роботи відділу науково-методичної роботи та інновацій у бібліотечній справі Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки. Щороку працівниками відділу проводиться щонайменше 6 досліджень різних форм (анкетування, моніторинги, опитування) та різної тематичної спрямованості. Результати даної діяльності висвітлюються на сторінці «Соціологічні дослідження» в розділі «Бібліотекарю» на сайті обласної бібліотеки. Тут можна ознайомитися з методикою проведення нових досліджень, а також переглянути підсумкові документи уже виконаної соціологічної роботи.

«Бібліотека громади: точки взаємодії, грані співпраці» назва чергового дослідження проведеного працівниками відділу за допомогою програми Google forms в Інтернет середовищі.


Дане дослідження показало наскільки бібліотеки Хмельницької області відповідають потребам своїх громад, в якому стані вони сьогодні знаходяться, як налагоджується співпраця бібліотек з іншими організаціями які функціонують на території громади, які проблеми і потреби мають бібліотеки та їх працівники. Ознайомитися з підсумками дослідження.

 

 

  

Коментарі

Популярні публікації

#КРЕАТИВНІФОРМИ

Як і обіцяли, продовжуємо нашу щотижневу рубрику #креативніформи в бібліотечній роботі. Сьогодні поговоримо про книжкові виставки та їх оформлення . Здається, книжкова виставка – це класика і консерватизм і нічого цікавого придумати з нею не можливо, окрім як виставити на полиці об ’ єднавши за певною тематикою. А от і ні. Книжкова виставка – це форма роботи з необмеженим полем реалізації креативного, творчого бачення бібліотекаря. Види книжкових виставок та їх тематика може бути сама різна (детальніше можете почитати за посиланням ), а способів оформлення не так багато – традиційні, віртуальні, у формі інсталяцій, флетлей, айстопери, вітринні, озвучені або музичні. Підемо по порядку? Традиційні книжкові виставки – це вічна класика. При оформленні виставок потрібно брати до уваги її зміст. Не завжди доречно оформлювати її якимось креативним чином, якщо за своїм видом і змістом вона офіційного характеру, наприклад. Віртуальні книжкові виставки вже стали традиційною формою робот

Нетрадиційні бібліотечні виставки до Дня Незалежності України!

   Завданням одного із наших вебінарів стало оформлення нетрадиційної книжкової виставки присвяченої 26-річниці Незалежності України. Перші напрацювання наших колег уже надходять на нашу електронну адресу, тому хочемо поділитись ними з Вами       Можливо і Вас надихне на творчість даний матеріал. Летичівська публічна бібліотека. Улашанівська сільська бібліотека. Теофіпольська центральна районна бібліотека. Білогірська центральна районна бібліотека. Грицівська селищна бібліотека. Колибаївська сільська бібліотека.