Перейти до основного вмісту

Навички стресостійкості для бібліотекарів


b231cdedc15360921e65eb024977303e0708957e
     Стресостійкість - сукупність якостей, що дозволяють організму спокійно переносити дію стресорів без шкідливих сплесків емоцій, що впливають на роботу, самопочуття і відносини з оточуючими. Висока стресостійкість характеризується здатністю тверезо і спокійно оцінювати ситуацію, вибираючи оптимальні дії для її вирішення.
       9 квітня 2020 року Всеукраїнська громадська організація "Українська бібліотечна асоціація" у співпраці з Goethe-Institut в Україні проведе вебінар  «Навички стресостійкості для бібліотекарів».
       На вебінарі ви дізнаєтеся: 
·         як використовування знання про стрес собі на користь;
·         як зберігати стійкість в умовах загальної небезпеки;
·         як продовжувати жити й працювати, незважаючи на невизначеність;
·         як знаходити нові можливості, адаптуючись до змін. 
             У житті можуть відбуватися різні ситуації і ми не завжди на це можемо впливати. Але те, як ми реагуємо на них і як діємо, дозволяє впоратися з тим, що відбувається і знайти особисту силу. Саме стресостійкість допомагає зорієнтуватися в ситуації і витягти з неї для себе максимальну користь. Після вебінару Ви знатимете прийоми для повернення своєї стійкості, отримаєте робочі інструменти для самопідтримки та зниження рівня тривоги, складете свій індивідуальний алгоритм дій для збереження внутрішнього балансу, матимете рекомендації дій на випадок стресових ситуацій. Детальніше ознайомтеся з вебінаром можна тут  .
        Цікаво ж, правда? Участь у вебінарі за попереднім записом. 
        Для реєстрації слід заповнити  реєстраційну форму  до 18:00 8 квітня.

Коментарі

Популярні публікації

#КРЕАТИВНІФОРМИ

Як і обіцяли, продовжуємо нашу щотижневу рубрику #креативніформи в бібліотечній роботі. Сьогодні поговоримо про книжкові виставки та їх оформлення . Здається, книжкова виставка – це класика і консерватизм і нічого цікавого придумати з нею не можливо, окрім як виставити на полиці об ’ єднавши за певною тематикою. А от і ні. Книжкова виставка – це форма роботи з необмеженим полем реалізації креативного, творчого бачення бібліотекаря. Види книжкових виставок та їх тематика може бути сама різна (детальніше можете почитати за посиланням ), а способів оформлення не так багато – традиційні, віртуальні, у формі інсталяцій, флетлей, айстопери, вітринні, озвучені або музичні. Підемо по порядку? Традиційні книжкові виставки – це вічна класика. При оформленні виставок потрібно брати до уваги її зміст. Не завжди доречно оформлювати її якимось креативним чином, якщо за своїм видом і змістом вона офіційного характеру, наприклад. Віртуальні книжкові виставки вже стали традиційною формою робот

Canva Pro тепер безкоштовно

Використання кросплатформенних сервісів бібліотеками – це вже не новина, а буденність. Користуватися шаблонами   Сanva для створення презентацій, інфографіки, логотипів, плакатів, обкладинок майбутніх подій для соціальних мереж, оформлення листів та запрошень ми неодноразово вчилися на вебінарах, які проводила наша бібліотека. Сьогодні, є крута можливість від цього сервісу для неприбуткових організацій та шкіл – безкоштовний доступ до Canva Pro . Як подати заявку детальніше читайте тут . Перед тим як подати заявку потрібно: 1. Зареєструвати на сайті Canva свій обліковий запис, на нього буде запитуватися доступ. 2. Документ, який повинен підтверджувати, що ви є неприбуткова організація, він має містити відповідні коди неприбутковості (детальніше прочитаєте за посиланням вище). 3. Заявку можна заповнити українською мовою. Доступ до Canva Pro можуть отримати педагоги загальноосвітніх навчальних закладів. Для них тут є можливість користуватися інструментами для дистанційного