Перейти до основного вмісту

Медіатека у Хмельницькій області

      26 лютого на базі комунального закладу «Гуменецька публічна бібліотека» відбулося урочисте відкриття сучасного, креативного бібліотечного простору – Медіатеки. 

        На захід завітали голова Хмельницької обласної державної адміністрації Вадим Лозовий, голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний на яких було покладено особливу місію – перерізання стрічки та відкриття оновленого закладу. Серед запрошених гостей були присутні головний спеціаліст управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької ОДА Ніна Власюк та представники з Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки,  обласної бібліотеки для юнацтва та обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г. Шевченка. Гуменецька ОТГ на чолі з головою Інною Абдулкадировою вкотре показали, що кошти громади слід вкладати в її розвиток. Директор медіатеки Леся Кісляк провела змістовну екскурсію та поділилася з присутніми планами на майбутнє, адже попереду ще багато роботи…


    Медіатека - культурний осередок, який об’єднує навколо себе громаду. Простір облаштований за сучасними вимогами -  є зони для читання, навчання та відпочинку, також для маленьких відвідувачів  облаштована ігрова зона. Затишне приміщення оформлене у сучасному комфортному дизайні. Крім сучасного ремонту для бібліотеки було закуплено нові меблі. Оновлена бібліотека обладнана комп’ютерами з доступом до мережі Інтернет, має принтер, копіювальний апарат, а також зручний інтерактивний простір – тож відтепер надаватиме більш широкий спектр інформаційних послуг.










Коментарі

Популярні публікації

#КРЕАТИВНІФОРМИ

Як і обіцяли, продовжуємо нашу щотижневу рубрику #креативніформи в бібліотечній роботі. Сьогодні поговоримо про книжкові виставки та їх оформлення . Здається, книжкова виставка – це класика і консерватизм і нічого цікавого придумати з нею не можливо, окрім як виставити на полиці об ’ єднавши за певною тематикою. А от і ні. Книжкова виставка – це форма роботи з необмеженим полем реалізації креативного, творчого бачення бібліотекаря. Види книжкових виставок та їх тематика може бути сама різна (детальніше можете почитати за посиланням ), а способів оформлення не так багато – традиційні, віртуальні, у формі інсталяцій, флетлей, айстопери, вітринні, озвучені або музичні. Підемо по порядку? Традиційні книжкові виставки – це вічна класика. При оформленні виставок потрібно брати до уваги її зміст. Не завжди доречно оформлювати її якимось креативним чином, якщо за своїм видом і змістом вона офіційного характеру, наприклад. Віртуальні книжкові виставки вже стали традиційною формою робот

Увага! ЕСМаР відкрито!

Шановні колеги!  Повідомляємо Вам, що відкрито «звітний період 2022» у електронній системі моніторингу базової мережі публічних бібліотек України (ЕСМаР). Посилання для входу на сервіс https://ecmap.nlu.org.ua . *ЕСМаР створено для збору, зберігання та обробки даних, які надаються публічними бібліотеками України за визначеним переліком показників. Радимо звернути увагу на розділ «Електронні ресурси» , в якому додано два нових показника: -          Кількість публікацій у блоґах, одиниць -          Періодичність оновлення інформації на сторінках у соціальних мережах: випадаючий список: -          не рідше 2 разів на тиждень -          менше 2 разів на тиждень Нагадуємо, що на сервісі ЕСМаР наявний електронний варіант посібника «ECMaP: користування сервісом» та відео версія посібника Також відео версія із користування сервісом ЕСМаР розміщено на YouTube каналі Bibliomist Ukraine .