неділя, 12 листопада 2017 р.

Навчання заради розвитку

   З 2 по 8 листопада  у регіональному тренінговому центрі проведено тренінг "Основи комп'ютерної грамотності" для працівників обласної універсальної наукової бібліотеки. 
   Під час тренінгу учасники навчились  працювати з електронними таблицями Excel (створювали таблиці, використовували формули для автоматичних розрахунків. Створювали діаграми, графіки, працювали з фільтрами).
   Також учасники тренінгу створювали електронну пошту і власні блоги, для висвітлення діяльності свого відділу і бібліотеки зокрема. Це дасть змогу більш широкого інформування користувачів бібліотеки, щодо її діяльності, соціокультурних заходів, які проводяться у бібліотеці, нових надходжень до фондів тощо.
   Створення презентацій, буклетів, закладок, візиток та інших рекламних продуктів у програмах PowerPoint та Publisher, тема ще одного цікавого дня навчання. 
   Не менш цікаво і креативно пройшло навчання по темі "Основи фотозйомки. Базова цифрова обробка фото (програма FS Viewer)". Тепер наші фото будуть гарними і професійними.

Немає коментарів:

Дописати коментар