Онлайн клуб "Суч@сний методист"


  Працівниками відділу науково-методичної роботи та інновацій у бібліотечній справі Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені Миколи Островського у 2015 році створено онлайн-клуб "Суч@часний методист" для професійного спілкування з методистами області. Девіз клубу "Досвід кращих кожному".
    Основним завданням онлайн клубу є вдосконалення професійної компетентності фахівців методичних служб, обмін досвідом роботи, здійснення методичного та організаційного забезпечення діяльності бібліотек області, виконання координуючої функції.
   Засідання онлайн клубу проходитимуть 1 раз в квартал та при потребі учасників в онлайн режимі з використанням програмного забезпечення Lync.
  Форми роботи клубу різноманітні: обговорення, обмін досвідом, презентації, бесіди, дискусії, онлайн-спілкування з фахівцями методичних служб України.
  19 березня 2015 року відбулось перше засідання онлайн клубу, під час якого було проаналізовано роботу методичних служб за 2014 рік, представлено видавничу продукцію та презентовано блоги відділу науково-методичної роботи та інновацій у бібліотечній справі обласної наукової бібліотеки  "Бібліотечна поличка", "Методичні каруселі"
 Завершенням першого засідання став показ відеопривітання розробленого методистами обласної наукової бібліотеки для методиста Старокостянтинівської центральної районної бібліотеки А.Т. Болкун, яка в день засідання святкувала свій день народження, https://www.youtube.com/watch?v=8arfqM7F9iM.
Перше онлайн засідання

Немає коментарів:

Дописати коментар